Smok TFV8 Baby V2 Tank Atomizer

Smok TFV8 Baby V2 Tank Atomizer 5ml Likit Kapasitesi  510 Uyumlu  Yenilikçi Üstten Dolum atomizer

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok TFV8 Baby V2 Tank Atomizer

TFV8 Baby V2, iyice yükseltilmiş yeni bir tank! Yeni versiyonun sembolü olarak üst kapak ve tabana oyulmuş "V" harfi vardır. Yanlışlıkla sızıntıyı önlemek için, üst kapakta bir basma düğmesi vardır; Kapasiteyi büyütmek için, 5ml kapasitesine sahip olan ve ilk versiyondan% 70 oranında artan Ampul Pyrex Glass Tube # 7'yi kullanıyor.

Ve şaşırtıcı bir şekilde, iki güçlü yeni çekirdek, Bebek V2 A1 ve A2, A1 hızlı ısıtma işlemi sunmak için süper büyük ısıtma alanı vardır, A2 büyük buhar bulutu üretmek için iç çift örgü yapısına sahiptir. Ayrıca, bu tankta daha fazla hava getirmek için 3 daha geniş hava akımı yuvası vardır. TFV8 Baby V2'yi alın ve devasa buharda kaybolmaya hazır olun!

Smok
smoktfv8babyv2

Ürün İncelemeleri