Ruthless Ez Duz İT On İce 30ml Elektronik Sigara Likiti

Ruthless Ez Duz İT On İce 30ml Elektronik Sigara Likiti Buzlu Mentol Çilek ve Karpuz Aromalı Premium likit çeşitleri.

149,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Ruthless Ez Duz İT On İce 30ml Elektronik Sigara Likiti

İnanılmaz derecede lezzetli

Taze çilekler

Serinletici Karpuz

Serinletici Mentol

Ruthless
5 Öğeler

Bilgi kartı

ML
30ml
VG / PG ORANI
60VG/40PG
Likit Aroması
Meyva Aromalı Likit
Likit Aroması
Mentol Aromalı Likit
Likit Aroması
Çilek Aromalı Likit
Likit Aroması
Karpuz Aromalı Likit

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün:

Ürün İncelemeleri