Eleaf Oppo Rta Atomizer

Eleaf Oppo Rta Atomizer 2.0ml Likit Kapasitesi | 22mm Atomizer Çapı | Estetik Görünüm 

229,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf Oppo Rta Atomizer

OPPO RTA Eleaf’ın ürettiği 2ml likit kapasitesine sahip yeni atomizerdir. Kompakt ancak etkilidir, yalnızca coil ve pamuğun kolay kurulumu için geniş alana değil, ayrıca yüksek miktarda buhar üretimi ve harika bir tat için geniş hava akımı girişine sahiptir. E-likit dolumu üst kısımdan kapağın çıkartılması ile gerçekleştirilebilir, bu da kullanımda oldukça büyük bir kolaylık sağlar.

Ürün Detayları:

Çap: 22mm

Yükseklik: 49.5mm

Kapasite: 2mL

Bağlantı Parçası: 510

Renk: Gümüş, Siyah

Paket İçeriği:

1×OPPO RTA

2×Clapton Coil

1×Saf Pamuk

1×Altıgen Alyan

1×Silikon Halka

1×Kullanım Kılavuzu

Kolay Temizlik için Sökülebilir Yapı

OPPO RTA’nın tüm parçaları sökülüp takılabilir, bu sayede cihazın temizliğini ve bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Geniş İnşa Alanı

OPPO RTA coillerin ve pamuğun kolay kurulması için geniş bir alana sahiptir. Önceden sarılmış clapton coiller kullandığınızda iyi bir tatla birlikte harika bir buhar üretimi alacaksınız.

Üst E-likit Dolumu

E-likit dolumu üst kısımdan kapağın çıkartılmasıyla kolayca gerçekleştirilebilir.

Not:

1. Lütfen hava borusuna e-likit boşaltmayın.

2. Lütfen gereğinden fazla e-likit doldurmayın, e-likit seviyenizin %10 - %90 arasında olduğundan emin olun.

3. Lütfen ilk kullanımdan önce pamuğun tamamen ıslanması için coile doğrudan e-likit damlatın.

Daha Fazla Hava Akımı için Daha Geniş Boşluklar

OPPO RTA yüksek miktarda buhar üretimi için oldukça geniş hava girişine sahiptir. Ayrıca hava akımı tercihinize göre ayarlanabilir.

Eleaf
STP1671254455
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri