Wismec Theorem RTA Atomizer

Wismec Theorem RTA Atomizer  22mm Atomizer Çapı | 510 Bağlantısı | 2.7ml Likit Kapasitesi

249,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wismec Theorem RTA Atomizer

Paket İçeriği

1*Theorem Atomizer

2*Hava Kontrol Halkası (Tekli ve Çiftli)

1*Çelik Atomizer Çerçevesi

1*Cam Atomizer Çerçevesi

2*NotchCoilTM Pamuk Coil

3*Silikon O Ring (Turkuaz)

4*Vida

1*Alyan 1.25mm (0.05in)

1*Kullanım Kılavuzu 

Resim

Wismec Theorem RTA Atomizer Parametreleri:

Boyut (uzunluk x çap): 46,25 x 22 mm

Malzeme: Paslanmaz Çelik

Kapasite: 2.7ml

Wismec
STP1115172907
1 Öğe
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri