GeekVape Ammit RTA Atomizer

GeekVape Ammit RTA Atomizer RTA Sistem | 22mm Çap | Üst Dolum Özelliği | 3.5ml Likit Kapasitesi

259,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Ammit RTA Atomizer Özellikleri:

Geekvape Ammit tek coil için özel olarak üretilmiş yeni, çığır açan RTA’dır. Eşsiz üç boyutlu hava akımı sayesinde muhteşem ve rakipsiz bir tat üretir. Mükemmel yapısı sayesinde hemen hemen her coil ile kolayca elde edebileceğiniz iyi bir deneyim sunar.

Yenilikçi 3-boyutlu hava akımı sistemi
Kurulumu ve emilimi kolay
Rakipsiz tat için en uygun emilim
Kolay dolum

Ürün Detayları:

Ağızlık Yüksekliği: 10mm
Yükseklik: 43mm
Boru Genişliği: 10mm
Dış Çap: 22mm
Kapasite: 3.5ml

Resim

Ammit RTA Atomizer Kutu İçeriği:


1 x  GeekVape Ammit RTA
1 x  Yedek cam tüp
1 x  O ring halka seti
1 x  Kullanım kılavuzu

GeekVape
STP1622928533

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri