Wismec Cylin RTA Atomizer

Wismec Cylin RTA Atomizer 3.5ml Likit Kapasitesi | RTA Sistem | 22mm Taban Çapı | Yedek Cam

124,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Cylin RTA
Çıkarılabilir Hazne
Ayarlanabilir E-likit & Hava Akımı Girişleri
Yoğun Bir Tat Sunan Yenilikçi Notch Coil
Üst Dolum Sistemi & Alt Hava Akımı Kontrolü
3.5ml Likit Kapasitesi

Ürün Tanıtımı
JayBo tarafından tasarlanan Cylin RTA, çıkarılabilir hazne kısmına sahip bir atomizerdir. Cylin atomizer likit akış ayarlaması sayesinde hem dripper hem de hazne olarak kullanılabilir. Cylin’in alt hava akımı eşsizdir ve sızıntı karşıtı yapıdadır. Hava pozitif ve negatif postlar aracılığı ile ilerler ve doğrudan coile vurur, bu sayede iyi bir coil performansı ve yoğun bir tat sağlanır. Çıkarılabilir hazne kısmı ayrıca diğer atomizerler ile uyumludur. INDE DUO ve aynı manşon boyutuna sahip diğer atomizerler Cylin ile kullanılabilir.

Ürün Detayları
Yükseklik: 57.2mm
Çap: 22mm
Kapasite: 3.5ml

Temel Özellikler
Paslanmaz Çelik Materyal & Sökülebilir Yapı: Cylin RTA paslanmaz çelikten yapılmıştır ve tüm parçaları ayrı ayrı sökülüp kolaylıkla temizlenebilir.

Ağızlık
Üst Kapak
Atomizer Haznesi
Atomizer Tüpü
Atomizer Tabanı
Hava Akımı Kontrol Halkası

Yenilikçi Notch Coil: Yeni çıkan paslanmaz çelik Notch Coil (5mmX7mm) yüksek watt şartı altında çalışabilir ve mükemmel bir buhar getirir. Ayrıca kendi tercihinize göre coilleri kendiniz kurabilirsiniz.

Üst Dolum Sistemi & Ayarlanabilir E-likit Girişi: Üst kapağı basitçe döndürme işlemi ile, e-likit girişi kolaylıkla ayarlanabilir ve beklenmedik bir e-sigara keyfini doğal olarak elde edersiniz.

Not:
1. Dolum yapmadan önce, lütfen e-likit girişi deliklerinin kapalı olduğundan emin olun.
2. Lütfen hava borusuna likit enjekte etmeyin.
3. Lütfen gereğinden fazla likit doldurmayın, likit seviyesinin %10 ile %90 arasında olduğundan emin olun.

Alt Hava Akımı Kontrolü: Hava akımı kontrolünün eşsiz tasarımı sayesinde sızıntı karşıtı sistem etkili bir şekilde uygulanır. Hava pozitif ve negatif postlar aracılığı ile ilerler ve doğrudan coile vurur, bu sayede iyi bir coil performansı ve yoğun bir tat sağlanır.

Çıkarılabilir Hazne Kısmı: Çıkarılabilir hazne kısmı aynı manşon boyutuna sahip diğer atomizerler ile uyumludur, örneğin INDE DUO.

Opsiyonel Ağızlık: İki tür ağızlık mevcuttur, tercihinize göre bunlardan birini seçebilir ve farklı bir e-sigara deneyimi elde edebilirsiniz.

Paket İçeriği:
1*Cylin RTA
1*Cam Tüp
1*Transparan Ağızlık
2*Notch Coil (5mmx7mm) (kurulu değil)
1*Pamuk (kurulu değil)
1*O Ring Kit (10 O halka)
2*Altıgen Başlı Vida (M2.5×3)
1*Bijon Anahtarı 1.25mm
1*Kullanım Kılavuzu

Wismec
STP1737644832
5 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri