UD EZ RTA Atomizer

UD EZ RTA Atomizer  4ml Likit Kapasitesi | 22mm Çap 

289,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

UD EZ RTA Atomizer

Drip tip yüksekliği: 11.5 mm
Yükseklik: 49.8mm (driptip hariç)
Baca genişliği: 6.8mm
Dış çap: 22mm
Kapasite: 4ml

UD EZ RTA Atomizer Kutu İçeriği:

1 x UD EZ RTA Tank
6 x EZ Ok pamuklu clapton tel (26ga + 32ga) * ID3.0mm * 0.6 ohm
6 x EZ Ok pamuklu tel 24ga * ID3.0mm * 0.6 ohm
1 x Aksesuar çantası (O-ringler, aparatlar)

UD
STP1807791558
1 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Reviews

Write your review

UD EZ RTA Atomizer

UD EZ RTA Atomizer  4ml Likit Kapasitesi | 22mm Çap 

Write your review