Augvape Merlin Mini RTA Atomizer

Augvape Merlin Mini RTA Atomizer Augvape Merlin Mini RTA Atomizer 24mm Çap | 2ml Likit Kapasitesi

269,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Augvape Merlin Mini RTA Atomizer Parametreleri:

Kapasite: 2.0ml
Boyut: 24 mm x 42.5 mm
Malzeme: Paslanmaz Çelik
Bağlantı tipi: 510 pin

Augvape Merlin Mini RTA Atomizer Kutu İçeriği:

1x Merlin Mini RTA (Tek Bobinli Deck Önceden takılmış)
1x Çift Bobin Deck
1x Ekstra Cam Tankı
1x Yedek Parça Çantası
Kullanım kılavuzu

Augvape
STP1786360565

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
24mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri