GeekVape Griffin 25 Mini RTA Atomizer

GeekVape Griffin 25 Mini RTA Atomizer 3ml Likit Kapasitesi | 25mm Çap | Üstten Dolum

173,99 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

GeekVape Griffin 25 Mini RTA Atomizer Paket İçeriği

1 x komple GeekVape Griffin 25 Mini RTA Tankı (üst hava akımı ile) ,
1 x üst kapak drip tip dahil
1 x Yedek Cam Tüpü
1 x Yedek parça Poli-bag (vidalar, o halka, 510  tipi adaptör )
1 x Allen Anahtarı
1 x Seramik blok


GeekVape Griffin 25 Mini RTA Atomizer Parametreleri:

Drip Tip: 10mm
Yükseklik: 36mm (Bacanın dahil değil)
Genişliği: 10mm
Dış Çap: 25mm
Kapasite: 3ml
Renk: Siyah, Gümüş

GeekVape
STP1943268977
4 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri