GeekVape Ammit 25 RTA Atomizer

GeekVape Ammit 25 RTA Atomizer RTA Sistem | 25mm Çap | Üst Dolum Özelliği | 2ml / 5ml Likit Kapasitesi

259,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

GeekVape Ammit 25 RTA Atomizer 

Drip Tip Yüksekliği: 10 mm
Drip Tip çapı: 15 mm
Yükseklik: 38 mm (bağlantı vidası ve driptip hariçtir)
Dış Çap: 25 mm
Taban Çapı: 25mm
Kapasite: 2ml / 5ml

GeekVape Ammit 25 RTA Atomizer Kutu İçeriği:

1 x GeekVape Ammit 25 RTA
1 x 5ml Cam Tüp
1 x Genişletme Adaptörü
1 x Ekstra 810 Üst Başlık
1 x Allen Anahtarı
1 x Yedek Parça Polybag
1 x Kullanım Kılavuzu

GeekVape
STP1921457005

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri