CoilArt Azeroth RDTA

CoilART AZEROTH RDTA , 24MM Genişlik, 54mm Yükseklik, 4ml Likit Kapasitesi.

299,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

CoilART AZEROTH RDTA , 24MM Genişlik, 54mm Yükseklik, 4ml Likit Kapasitesi.

24mm Çap
54mm Yükseklik
4.0ml Likit Kapasitesi
altın Kaplama Köprü Bağlantıları
Altın Kaplama Kelepçe
Paslanmaz SUS304
Ayarlanabilir Hava Akımı
Cam Tank
Altın Kaplama 510 dişlileri
12mm Drip Tip Çapı
8mm Drip Tip İç Çapı
510 Uyumlu Ağızlık Ucu

CoilART
STP1081966595

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
24mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri