iJoy Limitless RDTA Plus Atomizer

iJoy Limitless RDTA Plus Atomizer 6.3ml Likit Kapasitesi | 25mm Çap

269,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

iJoy Limitless RDTA Plus Atomizer


Yedek Cam
Yedek Parçalar ve Alet Kiti
Orijinal Paket

Limitless RDTA Plus Ürün Tanıtımı:

iJoy Limitless RDTA Plus (Rebuildable Drip Tank Atomizer) orijinal Limitless RDTA’nın geliştirilmiş versiyonudur. Limitless RDTA Plus 25mm çapa ve toplam 6.3ml’ye artırılmış likit kapasitesine sahiptir. Ayrıca geliştirilmiş 2.5mm direk delikleri ile birlikte velocity tarzı kurulum alanı özelliği mevcuttur. 11mm direk uzunluğu kolay ve konforlu kurulumlar yapmanıza olanak tanır. Limitless RDTA Plus artırılmış sağlamlık ve güç için renklendirilmiş yeni titanyum vidalar kullanır. Ayrıca 510 delrin ağızlık adaptörüne sahiptir (510 ağızlık pakete dahil değildir, ayrı satılır). Yedek parçalar içerisinde bir adet tekli coil adaptörü mevcuttur. Limitless RDTA Plus’ın tankını kolay kullanımı sayesinde mükemmel bir deneyim ve tat elde edeceksiniz. Limitless RDTA, çift coil kurulum özelliği için uygundur. Geniş 6.3ml’lik likit kapasitesine sahip haznesi yenilikçi yan kısımdan dolum özelliği kullanılarak kolaylıkla doldurulabilir. İçerisinde bulunan pamuk da yenilikçi pamuk haznesi sayesinde kolaylıkla ıslanır. Limitless RDTA üst kapaktan istediğinize göre ayarlayabileceğiniz hava akımı sistemine sahiptir.

Limitless RDTA Plus Özellikler ve Detaylar:

imitless and iJoy tarafından tasarlanmıştır.
Rebuildable Drip Tank Atomizer(RDTA)
Boyutlar: 2-3/8" x 1" (Ağızlık ve Bağlantı Parçaları Dahil)
25mm Çap
510 Altın Kaplamalı Ayarlanabilir Pin (PEEK Yalıtkanı ile birlikte)
6.3ml E-likit Kapasitesi
Geliştirilmiş Velocity Stilindeki Çift Direkli Kurulum Alanı
Hibrit Uyumlu
Cam Tank
Renklendirilmiş Titanyum Vidalar
2.5mm Direk Delikleri
11mm Direk Mesafesi
Yedek Parçalar İçerisinde (4) Başsız Vida ve (1) Yedek Cam Tüp
510 Delrin Ağızlık Adaptörü
Tekli Coil Adaptörü
Yenilikçi Pamuk Hazneleri
Yenilikçi Yan Kısımdan Dolum Özelliği
Ayarlanabilir Hava Akımı

iJoy
STP1095536493

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri