Fumytech Mini Cyclon RDA Atomizer

Fumytech Mini Cyclon RDA Atomizer  RDA Atomizer  21mm Çap

249,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Fumytech Mini Cyclon RDA Atomizer

Hem üst hem alt tarafındaki halkalarla hava yolunu ayarlamak için daha fazla seçenek sunuyor.

Fumytech özel olarak sarılmış teli ile daha şaşırtıcı bir çekiş deneyimi sunuyor.

Daha büyük bir hazne ile pamuk ve likit haznesi eşsiz bir hal aldı.

Atomizeri daha kolay ve daha iyi temizlenebilmeniz için tamamen demonte olan parçalar

Fumytech tarafından tasarlanan Cyclon Mini VT RDA 510 uyumlu Atomizer'i cihazınıza kolayca takabilirsiniz.

Fumytech
STP1602553541
1 Öğe

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
21mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri