Wotofo Freakshow Mini RDA Atomizer

Wotofo Freakshow Mini RDA Atomizer 22mm Çap | 17mm Yükseklik | 510tip Bağlantı

299,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wotofo Freakshow Mini RDA Atomizer

304 paslanmaz çelik konstrüksiyon
22 mm çap
17 mm yükseklik
Delrin drip tip
2 ısıtma direği
Derin e likit kapasitesi (5 mm)
Ayarlanabilir hava akışı kontrolü
Oyulmuş Logo ve seri numaraları
510 pin bağlantı tipi

Wotofo Freakshow Mini RDA Atomizer Kutu İçeriği:

1x Freakshow Mini RDA Atomizer
Yedek O-ringler
Yedek vidalar
1x Allen anahtarı

Wotofo
STP1881225354

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri