Aspire Quad Flex Power Pack Kit RDA Atomizer

Aspire Quad Flex Power Pack Kit RDA Atomizer 2.0ml Likit Kapasitesi | 22mm Çap | Üstten Dolum

174,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Quad Flex Power Pack Kit RDA Atomizer

Çap: 22 mm
Uzunluk: 35 mm
Tank Kapasitesi: 2 ml
Bağlantı tipi: 510
Malzeme: Paslanmaz Çelik + Pyrex cam

Aspire Quad Flex Power Pack Kit Atomizer Paket İçeriği:

1 x Quad-Flex RDA atomizer
1 x Üst Hava Akımı ve yan hava akımı kontrol sistemi
1 x 510 pin bağlantı adaptörü
1 x Kılcal Vida
1 x RDTA Tank Adaptörü
1 x Organik pamuk Baggy
1 x Allen Anahtarı
2 x Clapton bobinler (0.35-0.45Ω; 40-50w)
4 x Ekstra Vidalar
1 x Ekstra O-ring halka Setleri

Aspire
STP1041407976
1 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri