Council of Vapor Royal Hunter X RDA Atomizer

Council of Vapor Royal Hunter X RDA Atomizer 24mm Çap | 30.5mm Yükseklik | Tanksız Damlatmalı Atomizer

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Council of Vapor Royal Hunter X RDA Atomizer

24 mm Çap
Derin E-likit kapasitesi
Üstün Paslanmaz Çelik Malzeme
Two-in-One Yapı Güverte (Deck) Tasarımı
Yatay İki Post, Çift Terminaller - Üstün Güvenlikli
Yassı Kelepçe Tarzı İki Kutuplu -
Düz Uçlu Vidalar ile Merkezi Sabitlenmiştir
Ayarlanabilir Hava Akımı Kontrolü
Ultra Geniş Açı Drip tip -
Mükemmel Soğutma Özellikleri
510 pin bağlantı

Council of Vapor Royal Hunter X RDA Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Council of Vapor Royal Hunter X RDA
1 x  tornavida
Yedek Parça ve O-Yüzükler

STP1334167866

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
24mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri