CoilArt Mage RDA Atomizer

CoilArt Mage RDA Atomizer 24mm Çap | 40mm Yükseklik | 24k Altın Kaplama Deck

149,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

CoilArt Mage RDA Atomizer

24 mm Çap
Dual Post Tasarımı
40m m Yükseklik
Tek veya Çift Bobin-Coil Yapıları için uygundur
24K Altın Kaplama Güverte
Ayarlanabilir Hava Akışı
Altın Kaplama 510 bağlantı tipi
PEEK İzolatör
Siyah Delrin Drip tip
Malzemeler, Paslanmaz Çelik, Bakır, Pirinç,
Renkler seçeneklerdedir

CoilArt Mage RDA Atomizer Kutu İçeriği:

1x CoilArt Mage RDA
1x Tornavida
Yedek Vidalar
Yedek O-ringler
1x Vape Band
Ürün Kartı

CoilART
STP1239248097
5 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
24mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri