GeekVape Tsunami Plus RDA Atomizer

GeekVape Tsunami Plus RDA Atomizer 24mm Atomizer Çapı | 510 Tip Bağlantı | Çift Sarım Deck

219,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

GeekVape Tsunami Plus RDA Atomizer

Drip tip (ağızlık): 10 mm
Yükseklik: 29.5 mm (driptip hariç)
Dış Çap: 24 mm

GeekVape Tsunami Plus RDA Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Tsunami 24 Plus RDA
1 x Yedek parça polybag
1 x SS Paslanmaz Çelik 510 drip tip
1 x Allen anahtarı
1 x Ø14.2 mm geniş delik Delrin drip tip
1 x Alt bölme pimi

GeekVape
STP1201757421
1 Öğe

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
24mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri