GeekVape Tsunami Pro 25 RDA Atomizer

GeekVape Tsunami Pro 25 RDA Atomizer 25mm Atomizer Çapı | 510 Tip Bağlantı | Çift Sarım Deck

239,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

GeekVape Tsunami Pro 25 RDA Atomizer

Drip Tip Yüksekliği: 12 mm
Yükseklik: 36 mm (Drip tip ve 510 bağlantı vidası hariç)
Dış Çap: 25 mm

GeekVape Tsunami Pro 25 RDA Atomizer Kutu İçeriği:


1 x GeekVape Tsunami Pro 25 RDA

GeekVape
STP1635485803
1 Öğe

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Reviews

Write your review

GeekVape Tsunami Pro 25 RDA Atomizer

GeekVape Tsunami Pro 25 RDA Atomizer 25mm Atomizer Çapı | 510 Tip Bağlantı | Çift Sarım Deck

Write your review