Eleaf Lyche RBA Atomizer

Eleaf Lyche RBA Atomizer 4.0ml Likit Kapasitesi | Paslanmaz Çelik | 22mm Çap | RBA Sistem

189,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf Lyche Atomizer

LYCHE Atomizer, yüksek watt şartı altında çalışan ve harika bir e-sigara deneyimi getiren en popüler paslanmaz çelik NotchcoilTM kullanır. Bu yeni atomizerin sızıntı karşıtı kapak tasarımı ve yan kısımdan gerçekleştirilen e-likit dolum özelliği ile birlikte kullanımı önemli derecede etkili ve kolaydır. Gizli üst hava akımı kontrolü ile paslanmaz çelik yapı LYCHE atomizeri görünüm olarak basit ama şık kılar.

Ürün Detayları

Uzunluk: 59mm
Çap: 22mm
Kapasite: 4ml
Bağlantı Parçası: 510
Materyal : Paslanmaz Çelik
Renk: Gümüş, Siyah

Eleaf Lyche Atomizer

Ağızlık
Üst Kapak
NC İç Atomizer
Cam Tüp
Atomizer Tabanı

Özellikler

1. Yeni NC İç Atomizer: Yüksek watt şartı altında çalışabilir, yeni eklenen paslanmaz çelik NotchcoilTM (NC 0.25ohm±0.05ohm İç Atomizer) size yüksek miktarda buhar ve iyi bir tat ile birlikte harika bir e-sigara deneyimi getirecek.

Uyumlu Modlar: VW/Bypass/TC-SS/TCR

Özellikler

2. Alt Kapak Tasarımı: Alt kısım sızıntının önüne geçmek için kupa tasarımı konseptini kullanır.

Özellikler

3. Yandan E-likit Dolumu: E-likit, üst kapaktaki düzenleyici halkanın döndürülmesiyle açılan boşluğa enjekte edilir.

Not:
a. Lütfen gereğinden fazla likit doldurmayın.
b. Lütfen ilk kullanımdan önce tamamen ıslanması için coile doğrudan birkaç damla likit damlatın.

Özellikler

4. Üst Hava Akımı Kontrolü: Üst kısımdaki gizli hava akımı kontrolü tasarımı atomizeri görünüm olarak basit ama şık kılar.

Özellikler

5. Geniş E-likit Kapasitesi: LYCHE atomizer 4ml geniş likit kapasitesine sahiptir, bu sayede sık sık e-likit dolumu yapmak zorunda kalmazsınız.

Paket İçeriği:

1×LYCHE Atomizer
1×NC 0.25ohm İç Atomizer
1×Dual 0.25ohm İç Atomizer
2×Sızdırmazlık Halkası
1×Kullanım Kılavuzu
Eleaf
STP1755483700
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün:

Ürün İncelemeleri