Smok Rolo Badge Pod Elektronik Sigara

Smok Rolo Badge Pod Elektronik Sigara Konforlu elde tutuş hissi sayesinde bu cihaz avcunuza tam olarak oturacak. 62g ağırlığı, 250mAh batarya ve 2ml pod kapasitesi ile ROLO Badge size şaşırtıcı derecede yumuşak bir tat sağlar. 2ml Likit Kapasitesi | 250mAh Batarya | 62g

199,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok Rolo Badge Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

 

SMOK tarafından göz alıcı bir amblem şeklinde tasarlanan ROLO Badge karşınızda! Şık ve zarif bir görünüme sahip ROLO Badge’i dilediğiniz her yerde kullanmaya başlayarak siz de bu mükemmel deneyimi hemen elde edebilirsiniz. Konforlu elde tutuş hissi sayesinde bu cihaz avcunuza tam olarak oturacak. 62g ağırlığı, 250mAh batarya ve 2ml pod kapasitesi ile ROLO Badge size şaşırtıcı derecede yumuşak bir tat sağlar.

 

Kit İçeriği

 

1x ROLO Badge Cihazı

2x Pod (E-likitsiz)

1x E-likit Enjeksiyon Şişesi

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

 

Rozet Tasarımı

 

ROLO Badge göz kamaştırıcı bir amblem şeklinde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Şimdi siz de bu şık ve portatif cihazla elektronik sigara dünyasına mükemmel bir giriş yapabilirsiniz.

 

Dahili 250mAh Batarya

 

250mAh dahili batarya ve güvenli çıkışı ile ROLO Badge yan kısmında bulunan USB girişinden şarj edilebilir ve bu sayede elektronik sigaranızın keyfini çıkarmaya özgürce devam edebilirsiniz.

 

Günlük İhtiyacınızı Karşılayabilecek Ölçüde Yumuşak Kullanım

 

Eğer enerjinizi yükseltecek yumuşak bir şey istiyorsanız hiçbir şey SMOK ROLO Badge ile rekabet edemez. Tat duyunuzu tatmin etmeye yeterli derecede yumuşak bir deneyim sizi bekliyor.

 

Sıfır Tuş

 

Cihazın kurulumu oldukça basittir, sadece podu cihazın içine yerleştirin ve hemen elektronik sigaranızın keyfini sürmeye başlayın. Cihaz üzerinde herhangi bir tuş mevcut değildir, kolay ve pratik bir şekilde herhangi karışık bir işlem ile uğraşmak zorunda kalmadan cihazı kullanabilirsiniz.

 

Otomatik Koruma Özellikleri

 

ROLO Badge cihazında potansiyel risklere karşı koruma sağlanması adına birkaç koruma özelliği mevcuttur.

Basınçlı Hava Sistemi

 

Basınçlı hava sistemine (air-driven) sahip pod size kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Havayı içinize çektiğinizde ROLO Badge otomatik olarak çalışır ve buhar üretimi başlar. Bu işlem oldukça kolaydır ve aynı zamanda orijinal bir deneyim sunar. ROLO Badge ile her çekişinizde daha fazla eğleneceksiniz.

 

Pratik Likit Dolum Tasarımı

 

Pod üzerinde iki adet dolum bölmesi vardır, bu sayede likit dolum işleminizi herhangi bir sızıntı endişesi olmadan tamamlayabilirsiniz. Ayrıca dolum özelliği sayesinde sık sık pod değiştirmek zorunda kalmazsınız.

 

E-likit Dolumu Nasıl Yapılır

 

Pod dolumu yaptıktan hemen sonra çekiş gerçekleştirmeyin. Organik pamuğun likit tarafından tamamen ıslanması için kiti birkaç dakika bekletin.

 

1-   Dolum boşluğu üzerindeki lastik tapayı çekip çıkarın ve boşluktan e-likit doldurun.

2-   Lastik tapayı dikkatli ve sıkı bir şekilde geri takın.

3-   Podu ROLO Badge’e geri takın.

Smok
STP2019162804
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Smok Rolo Pod

Pod elektronik sigara almayı düşünüyordum bu site karşıma çıktı baktım bu ürün indirime girmiş araştırdım özellik ve kullanım olarak gayet iyi bir cihaz sipariş verdim motorlu kurye ile kapıda ödeme olarak gönderdiler hızlı teslimat orjinal ürün.

Was this comment useful to you? Yes No