Smok FIT KIT Pod Elektronik Sigara

Smok FIT KIT Pod Elektronik Sigara Ultra ince, küçük ve şık, all-in-one tasarımına sahip, hafif ve portatif bir ürün olan Fit karşınızda. 250mAh dahili batarya ve 2ml e-likit kapasitesi 

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

Smok FIT KIT Pod Elektronik Sigara


Ürün Tanıtımı

 

Dışarıda arkadaşlarınızla bir buluşmanız varken eşyalarınızı hazırlamak için hiç vaktiniz olmadığı bir anda yanınıza taşıyabileceğiniz yalnızca tek bir şey alacak olsanız bu ne olurdu? Cevap oldukça basit, hiçbir şey yanınıza Fit’i almaktan daha uygun olamaz! Ultra ince, küçük ve şık, all-in-one tasarımına sahip, hafif ve portatif bir ürün olan Fit karşınızda. 250mAh dahili batarya ve 2ml e-likit kapasitesi özellikleri ile Fit size her durumda arkadaşlık etmek için ortaya çıkarılmıştır. İhtiyacınız olduğu her an Fit cihazı elektronik sigara ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

Kit İçeriği

 

1x Fit Cihaz

2x Pod (E-likitsiz)

1x USB Kablo

1x E-likit Enjeksiyon Şişesi

1x Kullanım Kılavuzu

 

Hafif & Portatif

 

Küçük boyutu, ergonomik tasarımı, taşıma kolaylığı sayesinde bu cihazı cebinizde dahi taşıyabilirsiniz. Nereye gidecek olursanız olun cihazı cebinize koyun ve her yerde elektronik sigara keyfinizi sürdürmeye devam edin.

 

Basınçlı Hava Sistemi

 

Basınçlı hava sistemine (air-driven) sahip pod size kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Havayı içinize çektiğinizde Fit otomatik olarak çalışır ve buhar üretimi başlar. Bu işlem oldukça kolaydır ve aynı zamanda orijinal bir deneyim sunar. Fit ile her çekişinizde daha fazla eğleneceksiniz.

 

Dahili 250mAh Batarya

 

250mAh dahili batarya ve güvenli çıkışı ile Fit cihaz üzerinde bulunan USB girişinden şarj edilebilir ve bu sayede elektronik sigaranızın keyfini çıkarmaya özgürce devam edebilirsiniz.

 

Sorunsuz Kullanım

 

Cihazın kurulumu oldukça basittir, sadece podu cihazın içine yerleştirin ve hemen elektronik sigaranızın keyfini sürmeye başlayın. Cihaz üzerinde herhangi bir tuş mevcut değildir, kolay ve pratik bir şekilde herhangi karışık bir işlem ile uğraşmak zorunda kalmadan cihazı kullanabilirsiniz.

 

Otomatik Koruma Özellikleri

 

Fit cihazında potansiyel risklere karşı koruma sağlanması adına birkaç koruma özelliği mevcuttur.

 

E-likit Dolumu Nasıl Yapılır

 

Pod dolumu yaptıktan hemen sonra çekiş gerçekleştirmeyin. Organik pamuğun likit tarafından tamamen ıslanması için kiti birkaç dakika bekletin.

 

1-   Podu cihazdan ayırın.

2-   Dolum boşluğu üzerinde yer alan lastik tapayı çekip çıkarın.

3-   Boşluktan e-likit doldurun.

4-   Lastik tapayı dikkatli ve sıkı bir şekilde dolum boşluğu üzerine yerleştirin.

Smok
STP1203550885
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri