Vaporesso Aurora Play Pod
  • Vaporesso Aurora Play Pod

Vaporesso Aurora Play Pod

Vaporesso Aurora Play Pod 650mAh Batarya Gücüne sahiptir.  2ml doldurulabilir likit Kapasitesi bulunmaktadır. Özel Zippo Çakmak görünüme sahip bu pod cihaz özellikle bakır rengi ile çok ilgi görmektedir. 

499,90 ₺
Tax included
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vaporesso Aurora Play Pod

Vaporesso Aurora Play daha hafif bir tarza sahip, portatif ebatlı, başlangıç ​​seti. Kullanıma Duyarlı Basına tasarım ve Aurora Play'in metalik dokusu kullanımı basit bir keyif veriyor! Oyun bölmeleri, güzel tuzlar ve CBD bobini için en iyisidir! ancak yine de normal e-sıvılar için de mükemmel bir deneyim sunar.

Vaporesso Aurora Play Pod Özellikleri:

2ML Likit Kapasitesi

Pod Bobini 1.3Ohm

Poer ayarları 9W / 10.5W / 12W

Dahili 650mAh Batarya

Paslanmaz çelik konstrüksiyon

Dolguya bas - üst dolgu tasarımı 

1Amp Şarj

Boyutlar: 80mm x 46.5mm x 16.7m

Paket içeriği;

1 x AURORA PLAY Kit POD (2ml) ile birlikte

1 x Ek POD (2 ml)

1 x Dolum Şişesi (10ml)

1 x USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Hızlı Kılavuz

1 x Garanti Kartı

Diğer Pod Elektronik Sigara Modelleri için Tıklayınız

Pod Likit çeşitleri için tıklayınız.

Vaporesso
AuroraPlay
1 Öğe

Ürün İncelemeleri