Kimsun Slim 2R Pod
  • Kimsun Slim 2R Pod

Kimsun Slim 2R Pod

Kimsun Slim 2R Pod cihaz 1100mAh batarya gücüne sahiptir ve  2ml likit kapasitesi bulunmaktadır. Doldurulabilir Kartuş yapısı sayesinde isteğiniz salt likiti veya normal likiti doldurarak kullanabilirsiniz.

499,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kimsun Slim 2R Pod Elektronik Sigara

Kimsun Slim 2R, farklılığı olan doldurulabilir bir mododur. Normal modülünüzden biraz daha büyük olan Slim 2R, daha uzun bir batarya ömrüne ve doğrudan akciğer soluma hava akışına sahip. Slim 2R, tuz bazlı nikotin ile kullanılabilir ve ağzını akciğere sevmeyen ya da biraz daha fazla güce sahip bir kartuş modu isteyenler için idealdir.

Kimsun Slim 2R çok ince ve akıllıdır. 0.25ohm Ti bobin ile 2ml kartuş benimser. 1100mAh batarya uzun ömürlü bir vaping süresi sağlar!

Paket İçeriği

1 x Slim 2R Battery

1 x Slim 2R Cartridge(2ml)

1 x Manual 

1 x USB Cable

Kimsun
KimsunSlim2R
1 Öğeler

Ürün İncelemeleri