Bō Plus Bō+ Champagne Pod Elektronik Sigara

Bō Plus Bō+ Champagne Pod Elektronik Sigara vape'nin parlak şampanya altın rengi, vape deneyimine zarafet katıyor. Vape seçimleri ile lüks bir açıklama yapmak isteyen herkes için mükemmel.

499,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Bō Plus Bō+ Champagne Pod Elektronik Sigara

Bō Plus Hakkında (Bō +)

Yeni nesil pod mod vaping burada. Bō Plus başlangıç ​​kiti, kompakt, kullanımı kolay bir paket içinde bir dizi ileri teknoloji ürünü özelliğe sahiptir; bu arada, buharlaştırıcıdaki parlak kaplama kaplaması ile pilin yumuşak ve yumuşak dokunuş hissi arasındaki zıtlık onu çok alçakgönüllü kılar.

Bō Plus, 27.6 inçlik bir şarj kablosuyla birlikte gelir; böylece cihaz çalışırken şarj edilebilir durumda bile kalabilir ve Bō Plus'ınızı 15 dakika içinde şarj edebilen, oyunda değişen yeni bir USB-C bağlantısına sahiptir; 800mAh batarya, tek bir şarjla iki günlük kullanım süresi sağlar. Cihaz ayrıca çekiş gücünüzü ve şarj ederken de yanar.

Kutuda bulunan yüksek kaliteli bir deri kapak, Bō Plus ekstra dayanıklılığı ile lüks bir büküm sağlar.

Özellikler

Hafif ve ergonomik olarak tasarlanmış

Boyutlar: 3.9in x 1.0in x. 5in

Uzun ömürlü 800 mAh batarya

Hızlı USB-C Şarj

Eşsiz tek kullanımlık sıvı kapsül mod sistemi

Deri Derisi / Kılıfı İçerir

Puff aktif

Mevcut Bō Kapaklarıyla uyumlu

Başlangıç ​​kiti

Pod mod vaping yolculuğunuza başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiren her başlangıç ​​kiti, hafif, ergonomik tasarımlı BO ECIG ve hızlı USB-C şarjı içerir.

İçerir:

1 Bō Plus (Bō +) ECIG Cihazı

Hızlı USB-C Şarj

Bo Vaping
bopluschampagne

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri