Bo One Carnival Pod Elektronik Sigara

Bo One Carnival Pod Elektronik Sigara canlı renklerle donatılmış tam bir karnaval şenliği görseli taşıyor canlı renkler ve göz alıcı tasarımı sayesinde bu senenin yazına damgasını vuracak.380 mAh batarya kapasiteli cihaz neredeyse tüm gün size vape deneyimi sunacak.

499,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

Bo One Carnival Pod Elektronik Sigara

Bō One Hakkında

Bō Vaping'in bir Vape Takımı, vape tutkunları ve yeni başlayanlar için yenilikçi ve ileri teknoloji ürünü bir tasarımdır. Birçok yeni nesil e-çiğ tasarım olarak tanımlanan Bō Vape Kit ve Bō Cap, tatmin edici bir deneyim sağlamak için buharlaştırıcının içine yerleştirilmiş tek kullanımlık sıvı kapsüllerle çalışır. Hafif ve ergonomik tasarımlı Bō Vaping Starter Kit, yumuşak, mat siyah seramik kaplamaya sahiptir ve sadece 22g ağırlığındadır. Önceden doldurulmuş pod benzeri kartuşlar olan kendi markalı vape kapaklarını alır. Her bir kapak, diğer cihazlarla karşılaştırıldığında çok daha yüksek kapasiteli 1.6ml e-sıvı içerir. Marka, otantik ve tatmin edici tatlar sunmak için premium malzemeler kullanmaya odaklanmaktadır.

Özellikler

Hafif ve ergonomik olarak tasarlanmış

Boyutlar: 100mm x 15mm x 8mm

380 mAh batarya

Manyetik USB şarj cihazı

Eşsiz tek kullanımlık sıvı kapsül mod sistemi

1.6ml kapsül kapasitesi

50 mg (% 5.0 nikotin) (nikotin tuzları ile)

Başlangıç ​​kiti

Pod mod vaping yolculuğunuza başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiren her başlangıç ​​kiti, hafif, ergonomik tasarımlı Bō ECIG ve bir manyetik USB şarj cihazını içerir.

İçerir:

1 Bō Vaping ECIG Buharlaştırıcı Cihazı

1 USB Manyetik Şarj Cihazı

Bo Vaping
bocarnivalpod

Ürün İncelemeleri