Kado Stealth Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

Kado Stealth Ultra Taşınabilir Pod Sistemi 2mL doldurulabilir pod kartuşları ile 450mAh şarj edilebilir pili entegre açık pod tabanlı segmentine en son giriş vardır.

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kado Stealth Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

Kado Stealth Ultra Taşınabilir Pod Sistemi, 2mL yeniden doldurulabilir pod kartuşları ile 450mAh şarj edilebilir bir bataryayı entegre ederek , açık kapsül tabanlı buharların en son girişidir . Kado Stealth, renkli zıvanalarla ergonomik tutuş için hafif Çinko Alaşımlı ve kauçuktan yapılmış, canlandırıcı bir yapısal tasarım uygular. Kado Stealth Sistemi, rezervuarın tabanında bulunan sızdırmazlık tapasıyla yeniden doldurulabilen "İnce Pod" olarak etiketlenmiş 2 mL'lik değiştirilebilir kartuşlu iki parçalı bir yapıya sahiptir. Dengeleme performansına ve ergonomik işlevselliğe önem veren Kado Stealth, 450mAh şarj edilebilir bir bataryayı entegre eder. Uygun bir çizim etkinleştirme ateşleme mekanizması kullanarak Kado Stealth Kit, boyutu için olağanüstü performans sağlar.

Hızlı Bağlantılar: 

Nic Tuzlar E-Sıvı

Kado Stealth Ultra Taşınabilir Kiti Özellikleri:

Boyutlar: 75 mm x 46 mm x 8 mm

2 mL Suyu Kapasitesi

Entegre 450mAh Şarj Edilebilir Pil

Draw-Aktive Atış Mekanizması

Doldurulabilir Kartuş - Fiş Contası 

Değiştirilebilir Kartuş Tasarımı - İki Parça

1.2ohm Atomizer Direnci

Güç düğmesi

Hafif Çinko Alaşımlı ve Kauçuk Yapı

MicroUSB Şarj Noktası

Tunç, Altın, Mavi, Yeşil, Kırmızı

Not: Kullanmadan önce yükleyin ve Başbakan Bobin

İçerir:

1 Kado Gizli Sistem

1 İnce Bakla - Doldurulabilir Kartuş

1 adet MicroUSB kablosu

Kullanım kılavuzu

Kado
kadostealthpod

Ürün İncelemeleri