Kado Stealth Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

Kado Stealth Ultra Taşınabilir Pod Sistemi 2mL doldurulabilir pod kartuşları ile 450mAh şarj edilebilir pili entegre açık pod tabanlı segmentine en son giriş vardır.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site
  • Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı. Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı.
  • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

Kado Stealth Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

Kado Stealth Ultra Taşınabilir Pod Sistemi, 2mL yeniden doldurulabilir pod kartuşları ile 450mAh şarj edilebilir bir bataryayı entegre ederek , açık kapsül tabanlı buharların en son girişidir . Kado Stealth, renkli zıvanalarla ergonomik tutuş için hafif Çinko Alaşımlı ve kauçuktan yapılmış, canlandırıcı bir yapısal tasarım uygular. Kado Stealth Sistemi, rezervuarın tabanında bulunan sızdırmazlık tapasıyla yeniden doldurulabilen "İnce Pod" olarak etiketlenmiş 2 mL'lik değiştirilebilir kartuşlu iki parçalı bir yapıya sahiptir. Dengeleme performansına ve ergonomik işlevselliğe önem veren Kado Stealth, 450mAh şarj edilebilir bir bataryayı entegre eder. Uygun bir çizim etkinleştirme ateşleme mekanizması kullanarak Kado Stealth Kit, boyutu için olağanüstü performans sağlar.

Hızlı Bağlantılar: 

Nic Tuzlar E-Sıvı

Kado Stealth Ultra Taşınabilir Kiti Özellikleri:

Boyutlar: 75 mm x 46 mm x 8 mm

2 mL Suyu Kapasitesi

Entegre 450mAh Şarj Edilebilir Pil

Draw-Aktive Atış Mekanizması

Doldurulabilir Kartuş - Fiş Contası 

Değiştirilebilir Kartuş Tasarımı - İki Parça

1.2ohm Atomizer Direnci

Güç düğmesi

Hafif Çinko Alaşımlı ve Kauçuk Yapı

MicroUSB Şarj Noktası

Tunç, Altın, Mavi, Yeşil, Kırmızı

Not: Kullanmadan önce yükleyin ve Başbakan Bobin

İçerir:

1 Kado Gizli Sistem

1 İnce Bakla - Doldurulabilir Kartuş

1 adet MicroUSB kablosu

Kullanım kılavuzu

Kado
kadostealthpod

Reviews

Write your review

Kado Stealth Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

Kado Stealth Ultra Taşınabilir Pod Sistemi 2mL doldurulabilir pod kartuşları ile 450mAh şarj edilebilir pili entegre açık pod tabanlı segmentine en son giriş vardır.

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: