Kilo 1K Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

KILO 1K Pod System, entegre 350mAh şarj edilebilir pil ve önceden doldurulmuş 1,5mL 1K Pod kartuşlarıyla zengin bir lezzet ekosistemi içeren bir all-in-one vape kiti sunuyor.

499,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kilo 1K Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

KILO 1K Pod System, entegre 350mAh şarj edilebilir pil ve önceden doldurulmuş 1,5mL 1K Pod kartuşları ile zengin bir lezzet ekosistemi içeren hepsi bir arada bir kapsül sistemi sunuyor . KILO 1K, ergonomik vape kalem şasi yapısı içinde yüksek kaliteli izlenim ile minimalist bir tasarım uygular. Kapalı sistem çekirdeğine sadık kalarak, KILO 1K vape sistemi, basit ve kullanımı kolay bir platform için bir çekmeli mekanizma ile etkinleştirilmiştir. KILO'nun tescilli manyetik bağlantısının eklenmesi, bölmeleri değiştirirken daha fazla kolaylık sağlar. KILO 1K en pod sistemi 45mg nikotin gücü ile e-suyu 1.5 tutan (Not: bölmeleri dahil değildir) bu tür Dewberry Meyve, Çilek, Limon Berry Ice, Mentol Tütün, Pürüzsüz Tütün ve Nutty olarak lezzet seçenekleri bir bolluk.

Lütfen Dikkat: Kartüşleri ayrı olarak satılmaktadır.

KILO 1K Ultra Taşınabilir Pod Başlangıç ​​Seti Özellikleri:

Tak ve Kullan Ekosistemi

Entegre 350mAh Şarj Edilebilir Pil

Atomizer direnci: 1.8ohm

LED Işık Pil Göstergesi

Sıcaklık Kontrol Sistemi

Gerilim Tabanlı Çıkış

Draw-Aktive Atış Mekanizması

1.5 mL Ön Doldurulmuş Suyu Kartuşları - Dahil Değil

MicroUSB Şarj Noktası 

Tescilli Altın Kaplama Manyetik Bağlantı

İçerir:

1 KILO 1K Ultra Taşınabilir Cihaz

1 MicroUSB Şarj Kablosu

Kullanım kılavuzu

Kilo
kilo1kpod

Ürün İncelemeleri