Smoant S8 Pod Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

Smoant S8 Pod Ultra Taşınabilir Kiti, iyi tasarlanmış 2mL yeniden doldurulabilir pod kartuşları olan 370mAh şarj edilebilir bir bataryaya sahip parlak bir yapısal şasiye sahip olağanüstü bir hepsi bir arada kapsül sistemidir.

399,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smoant S8 Pod Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

SmoantS8 Pod Ultra Taşınabilir Kiti, iyi tasarlanmış 2mL doldurulabilir pod kartuşları olan 370mAh şarj edilebilir bir bataryaya sahip, parlak bir yapısal şasiye sahip olağanüstü bir hepsi bir arada kapsül sistemidir. Smoant S8 Pod, görsel olarak çarpıcı bir izlenim bırakırken, seyahat dostu kullanım için geliştirilmiş, sade ve minimalist bir tasarım uygular. Smoant S8, rezervuarın tabanında bulunan sızdırmaz tıkaç yoluyla yeniden doldurulabilen 2mL değiştirilebilir kartuşlu iki parçalı bir yapıya sahiptir. Smoant'ın teknolojik üstünlüğü ile tamamen inşa edilen S8 Pod Sistemi, Kısa Devre, CPU ve çok daha fazlası gibi bir güvenlik önlemleri paketi ile birlikte geçiş yapabilen 370mAh şarj edilebilir bir batarya kullanır. Smoant S8, tüm gün şık ve kullanışlı bir şekilde olanak sağlayan, çekilebilen mekanizma ile çalıştırılıyor.kapsül sistemi .

Smoant S8 Pod Ultra Taşınabilir Sistem Özellikleri:

Boyutları: 86.6mm 48mm x 12.8mm

2 mL Maksimum Meyve Suyu Kapasitesi

Entegre 370mAh Şarj Edilebilir Pil

Çıkış Voltaj Aralığı: 3.3-3.4V

Draw-Aktive Atış Mekanizması

Doldurulabilir Kartuş - Fiş Contası 

Değiştirilebilir Kartuş Tasarımı - İki Parça

1.3ohm Direnç Bobin

LED Pil Işığı Göstergesi

MicroUSB Şarj Portu - 0.5A Şarj Hızı

Kısa devre koruması

CPU Koruması

Şarj koruması

Düşük Pil Koruması

Aşırı Kullanım Koruması 

Aşırı ısınmaya karşı koruma

Not: Kullanmadan önce yükleyin ve Başbakan Bobin

İçerir:

1 Smoant S8 Pod Bataryası

1 S8 Pod Kartuşu

1 İğne E-Suyu Şişesi

1 MicroUSB Şarj Kablosu

Kullanım kılavuzu

Smoant
SmoantS8Pod

Ürün İncelemeleri