Voopoo Panda Pod Elektronik Sigara

VOOPOO PANDA AIO Starter Kit, 1100mAh şarj edilebilir pil ve iki tip bobin sistemi bulunan 5 mL'lik doldurulabilir bir pod kartuşu içeren, mükemmel E-Sıvı ve nikotin tuzları için ideal olan mükemmel minimalist AIO kurulumu.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site
  • Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı. Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı.
  • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

Voopoo Panda Pod Elektronik Sigara

VOOPOO düzenli e-Sıvı ve karşılamada - PANDA AIO Starter Kit mükemmel minimalist AIO bir 1100mAh şarj edilebilir pili ve bobin sisteminin iki tip 5mL'lik doldurulabilir pod kartuşu içeren kurmak olduğunu nikotin tuzlarının. VOOPOO Panda, şeyleri yuvarlak el şeklindeki minimalist bir dış tasarımda tutar. Nikotin dışı tuz formüllü meyve suları ile uyumlu olmasına rağmen, içsel işlevler nikotin tuzları e-sıvı için uygundur. Seçim için iki bakla vardır; nikotin tuzları için 8W'lik bir 1,2ohm pod ateşleme ve düzenli e-meyve suyu için 12W'da çıkan bir 0.8ohm pod. Hafif tasarımı, renkleri benzersiz bir şekilde karıştırmak ve eşleşmeyen fabrika görünümünü korumak için karıştırmak ve eşleştirmek isteyenler için değiştirilebilir dış şasi ile tamamlanmaktadır. Uzun ömürlü entegre bataryası ve dinamik yeniden doldurulabilir kapsül seçenekleri ile Panda AIO Pod Sistemi bir fan favorisi olarak görülüyor.

Hızlı Bağlantılar: 

VOOPOO Panda Yedek Bakla

VOOPOO Panda AIO Başlangıç ​​Seti Özellikleri: 

Boyutlar - 75,4 mm x 47,5 mm

Entegre 1100mAh Şarj Edilebilir Pil

5 mL Maksimum Suyu Kapasitesi

Bobinli Kendinden Uyarlamalı Watt: 8W veya 12W

1,2ohm Bobin Direnci - 8W de Anma - Nic Tuzlar için Meant

0.8ohm Bobin Direnci - 12W de Anma - Düzenli E-Sıvılar için Meant

Kauçuk dış 

Değiştirilebilir Dış Şasi 

Tek Tuşla Çalıştırma - Üstte Monte Edilen Yangın Düğmesi

LED Pil Ömrü Göstergesi

Daha İyi Lezzet ve Bulutlar İçin Alt Doldurma Dikey Suyu Enjeksiyonu

MicroUSB Şarj Noktası - 1.5H Şarj Süresi

Geçiş Teknolojisi

Anahtar Zaman Aşımı Koruması 

Kısa devre koruması 

Aşırı Yük Koruması 

Aşırı Deşarj Koruması 

Siyah, Beyaz, Kırmızı, Sarı, Altın renklerde mevcuttur

İçerir: 

1 Panda AIO Sistemi

1 1.2ohm Yedek Pod (Nic Tuz)

1 0.8ohm Yedek Pod (Diğer E-Suları)

1 Sızdırmazlık O-Ring

1 USB Kablosu 

1 Kullanıcı Kılavuzu 

1 Garanti Kartı

Vapoo
vopoopanda

Reviews

Write your review

Voopoo Panda Pod Elektronik Sigara

VOOPOO PANDA AIO Starter Kit, 1100mAh şarj edilebilir pil ve iki tip bobin sistemi bulunan 5 mL'lik doldurulabilir bir pod kartuşu içeren, mükemmel E-Sıvı ve nikotin tuzları için ideal olan mükemmel minimalist AIO kurulumu.

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: