Voopoo Panda Pod Elektronik Sigara

VOOPOO PANDA AIO Starter Kit, 1100mAh şarj edilebilir pil ve iki tip bobin sistemi bulunan 5 mL'lik doldurulabilir bir pod kartuşu içeren, mükemmel E-Sıvı ve nikotin tuzları için ideal olan mükemmel minimalist AIO kurulumu.

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Voopoo Panda Pod Elektronik Sigara

VOOPOO düzenli e-Sıvı ve karşılamada - PANDA AIO Starter Kit mükemmel minimalist AIO bir 1100mAh şarj edilebilir pili ve bobin sisteminin iki tip 5mL'lik doldurulabilir pod kartuşu içeren kurmak olduğunu nikotin tuzlarının. VOOPOO Panda, şeyleri yuvarlak el şeklindeki minimalist bir dış tasarımda tutar. Nikotin dışı tuz formüllü meyve suları ile uyumlu olmasına rağmen, içsel işlevler nikotin tuzları e-sıvı için uygundur. Seçim için iki bakla vardır; nikotin tuzları için 8W'lik bir 1,2ohm pod ateşleme ve düzenli e-meyve suyu için 12W'da çıkan bir 0.8ohm pod. Hafif tasarımı, renkleri benzersiz bir şekilde karıştırmak ve eşleşmeyen fabrika görünümünü korumak için karıştırmak ve eşleştirmek isteyenler için değiştirilebilir dış şasi ile tamamlanmaktadır. Uzun ömürlü entegre bataryası ve dinamik yeniden doldurulabilir kapsül seçenekleri ile Panda AIO Pod Sistemi bir fan favorisi olarak görülüyor.

Hızlı Bağlantılar: 

VOOPOO Panda Yedek Bakla

VOOPOO Panda AIO Başlangıç ​​Seti Özellikleri: 

Boyutlar - 75,4 mm x 47,5 mm

Entegre 1100mAh Şarj Edilebilir Pil

5 mL Maksimum Suyu Kapasitesi

Bobinli Kendinden Uyarlamalı Watt: 8W veya 12W

1,2ohm Bobin Direnci - 8W de Anma - Nic Tuzlar için Meant

0.8ohm Bobin Direnci - 12W de Anma - Düzenli E-Sıvılar için Meant

Kauçuk dış 

Değiştirilebilir Dış Şasi 

Tek Tuşla Çalıştırma - Üstte Monte Edilen Yangın Düğmesi

LED Pil Ömrü Göstergesi

Daha İyi Lezzet ve Bulutlar İçin Alt Doldurma Dikey Suyu Enjeksiyonu

MicroUSB Şarj Noktası - 1.5H Şarj Süresi

Geçiş Teknolojisi

Anahtar Zaman Aşımı Koruması 

Kısa devre koruması 

Aşırı Yük Koruması 

Aşırı Deşarj Koruması 

Siyah, Beyaz, Kırmızı, Sarı, Altın renklerde mevcuttur

İçerir: 

1 Panda AIO Sistemi

1 1.2ohm Yedek Pod (Nic Tuz)

1 0.8ohm Yedek Pod (Diğer E-Suları)

1 Sızdırmazlık O-Ring

1 USB Kablosu 

1 Kullanıcı Kılavuzu 

1 Garanti Kartı

Vapoo
vopoopanda

Ürün İncelemeleri