Craving Vapor JYNX Pod Elektronik Sigara

Craving Vapor JYNX Pod Sistemi, entegre bir 1100mAh şarj edilebilir pil, yeniden doldurulabilir 2mL kapasiteli kartuşlar ve sıcaklık kontrol çıkışı özelliklerine sahip, avuç içinde ergonomik olarak oturacak şekilde tasarlanan portatif, ultra taşınabilir bir cihazdır.

449,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Craving Vapor JYNX Pod Elektronik Sigara

Jynx Pod sistemi entegre 1100mAh şarj edilebilir batarya, yeniden doldurulabilir 2 mL kapasiteli kartuşlar ve sıcaklık kontrol çıkışı olan elin avuç içinde ergonomik oturmak üzere tasarlanmış bir el ultra taşınabilir bir cihazdır. JYNX Pod Sistemi, değiştirilebilir kapsüller içinde Ti bobinini kullanan sınırlı sıcaklık kontrol seçenekleri sunar. Hava akışı, kapsülün yanından içeri girer ve içeride bulunan 0.25ohm Titanyum bobinin içine kanalize edilir. Bir microUSB yuvası, hızlı yeniden şarj edilmesini sağlamak için sezgisel kauçuk ateşleme düğmesinin altına oturur. 2 mL eLiquid kapasiteli doldurulabilir mıknatıslı kapsüller alttan doldurulur ve sızıntıları önlemek için kauçuk bir tapa ile kapatılır.

Hızlı Bağlantılar: 

Craving Vapor JYNX Replacement Pods

Craving Buhar JYNX Pod Sistemi Özellikleri: 

Boyutlar - 20.89 mm x 24.8 mm ile 47,65 mm

Entegre 1100mAh Şarj Edilebilir Pil

2 mL Doldurulabilir Pod

Atomizer Direnci: 0.25ohm - Titanyum Bobin

Sıcaklık kontrolü

Aşınma Önleyici Yüzey - Dokulu Hissediyorum

Tek Düğme Çalışması

Sezgisel Lastik Ateşleme Düğmesi 

LED Batarya Göstergesi 

Cömert hava akımı 

Geçmeli Kartuş Tasarımı 

MicroUSB Şarj

Otomatik Ateş Koruması

Düşük voltaj koruması 

Kısa devre koruması

Siyah / Kırmızı olarak mevcuttur

İçerir: 

1 JYNX Sistemi

1 JYNX Pod

1 USB Kablosu

1 Kullanıcı Kılavuzu

CravingVaporJYNX

Ürün İncelemeleri