Rincoe Ceto Pod Elektronik Sigara

Rincoe Ceto Ultra Taşınabilir Kit, entegre 370mAh şarj edilebilir pil, alttan beslemeli 2.0mL kapasiteli meyve suyu kartuşu ve herhangi bir kaymayı veya düşmeyi önlemek için dokulu bir kavrama gibi özelliklere sahip, ergonomik bir kart tarzı hepsi bir arada kapsül sistemidir.

449,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Rincoe Ceto Pod Elektronik Sigara

Rincoe Çeto Ultra Taşınabilir Kit ergonomik kart stile hepsi bir arada olan pod sistemi entegre 370mAh şarj edilebilir pil, alt beslenmiş 2.0 mL kapasiteli meyve suyu kartuş ve herhangi fişi veya damla engellemek için bir dokulu tutuş gibi niteliklere sahip. Entegre pil 370mAh kapasiteye sahiptir ve alt dolgulu doldurulabilir kapsüller içinde 2mL nikotin tuzlarını buharlaştırmak için 3,3 volt çıkış kapasitesine sahiptir . Rincoe Ceto Pod Sistemi, isteğe bağlı bir gizlilik vapeidir - bu nedenle boyut ve ince profil. Ceto, herhangi bir olası yanıltıcı veya aksaklıktan kaçınmak için Alçak Gerilim Koruma ve Kısa Devre Koruması gibi bir dizi koruma ile birlikte gelirken, LED gösterge ışığı hepsi bir arada aygıttaki pil ömrü hakkında bilgi aktarır.

Hızlı Bağlantılar: 

Rincoe Ceto Yedek Pod

Rincoe Ceto Ultra Taşınabilir Başlangıç ​​Seti Özellikleri: 

Boyutlar - 80 mm x 37,5 mm x 10 mm 

Entegre 370mAh Şarj Edilebilir Pil 

Bobin direnci: 1.3ohm

Voltaj çıkışı: 3.3v

Aktif Ateşleme Mekanizması Çizmek

Doldurulabilir 2 mL Pod Kartuş 

Geçmeli Bağlantı

LED Pil Işığı Göstergesi

MicroUSB Şarj 

10 Saniye Cut-Off

Düşük voltaj koruması

Kısa devre koruması 

Şarj koruması

Siyah, Altın, Gökkuşağı, Mavi, Paslanmaz Çelik olarak mevcuttur

inclues: 

1 Ceto Sistemi 

1 Ceto Pod Kartuşu

1 adet USB Şarj Kablosu 

1 Kullanıcı Kılavuzu

1 Garanti Kartı

1 Sertifikalı Kart

Rincoe
rincoecetopod
1 Öğe

Ürün İncelemeleri