Teslacig Tpod Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

Teslacigs TPOD AIO Ultra Taşınabilir Pod Seti, 1.4 "OLED Screen, hızlı entegre entegre 500mAh pil ve 2 mL doldurulabilir kapsülün lüks ve gelişmiş özelliklerini bir araya getiren yenilikçi bir hepsi bir arada vape sistemidir.

449,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Teslacig Tpod Ultra Portable Pod Elektronik Sigara

Teslacigs TPOD AIO Başlangıç ​​Kiti, 1.4 "OLED Ekran, hızlı entegre entegre 500mAh pil ve 2 mL doldurulabilir kapsülün lüks ve gelişmiş özelliklerini bir araya getiren yenilikçi, hepsi bir arada vape sistemidir . Büyük 1,4" Renkli ekran ile , Tesla TPOD piyasada bulunan bir tam fonksiyonel ekrana sahip birkaç pod sistemi biridir. Bir saat içinde ücretlendirilen TPOD Sistemi, hareket halindeki kullanıcılar için harika bir günlük vape için kapsüller içinde 2 mL'lik vape meyve suyu kapasitesiyle harikadır. TPOD, kuru saflıktan arınmış, daha saf bir lezzet için kapsül içinde bir seramik bobin kullanır ve yanmaz. Podlar güvenli bir bağlantı için takılırken, ekran pil ömrü, vat miktarı ve voltaj çıkışları gibi vape verilerini ve şık bir puf sayacını röleler.

Teslacigs TPOD Ultra Taşınabilir Pod Başlangıç ​​Seti Özellikleri:

Boyutlar - 88mm 44 mm x 15 mm

Ağırlık - 100g

Entegre 500mAh Şarj Edilebilir Pil

Bobin direnci: 1.5 ohm

Çinko Alaşımlı Şasi Yapımı

Draw-Aktive Atış Mekanizması

Doldurulabilir 2 mL Pod Kartuş

Geçmeli Bağlantı

1.4 "Renkli Ekran 

MicroUSB Şarj

Tunç, Gümüş, Mavi, Yeşil, Gökkuşağı

İçerir:

1 Teslacigs TPOD Sistemi

1 TPOD Pod 

1 USB Kablosu 

1 Kullanıcı Kılavuzu

Teslacig
teslatpod

Ürün İncelemeleri