Vision Spinner O Aio Pod Elektronik Sigara

Vision Spinner O AIO Starter Kit, yeniden doldurulabilir 1,8mL alt dolum kapsülleri içerisinde koruyucu bir döner halka, 1.2ohm bobin ve uygun bir şekilde harekete geçirilebilen ateşleme mekanizması içeren yenilikçi bir disk şekilli kapsül sistemidir.

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Vision Spinner O Aio Pod Elektronik Sigara

Vizyon Spinner Ç AIO Başlangıç Seti yenilikçi bir disk şeklindedir pod elektronik sigara  Pod aşağıdan doldurmak koruyucu dönen halka, doldurulabilir 1.8ml içinde 1.2ohm bobini ve elverişli beraberlik aktive ateşleme mekanizmasına sahiptir. Vision Spinner O'nun dönen halkası, cihazın etrafındaki kenarları düşme ve düşmelerden kaynaklanan darbe hasarlarına karşı korurken, diğer yandan da USB portuna veya ağız parçasına giren enkaz ve detritusun önlenmesini sağlar. 1,8mL'lik kapsüller içinde, entegre 370mAh pil ile birleştirildiğinde nic tuzunu etkin bir şekilde buharlaştırabilen bir 1.2ohm bobin bulunmaktadır . Hafif ve kompakt olan Vision Spinner O Pod Sistemi, hareket halindeyken kullanıcı dostu bir ürün.

Vizyon Dönücü O AIO Pod Sistemi Özellikleri:

Boyutlar - 52mm x 8.5mm

Entegre 370mAh Şarj Edilebilir Pil

Bobin direnci: 1.2ohm

Draw-Aktive Atış Mekanizması

Doldurulabilir 1,8 mL Pod Kapasitesi

SS316 Paslanmaz Çelik Rulo 

Geçmeli Bağlantı 

LED Pil Gösterge Işığı

Döner Koruyucu Halka Tasarımı

MicroUSB Şarj 

Siyah ve beyaz seçenekleri mevcut

İçerir:

1 Vizyon Dönücü O 

1 Vizyon Dönücü O Pod 

1 adet MicroUSB kablosu

visionspinneropod

Ürün İncelemeleri