Lost Vape Orion 40W DNA Go Aio Pod Elektronik Sigara

Kayıp Vape Orion DNA Go Starter Kit, muhteşem bir başyapıt için kompakt, pod boyutlu bir yapıda mükemmel işlenmiş bir şasi içinde Evolv'un gelişmiş DNA Go yongasını entegre eden, vaping teknolojisinin modern bir ilerlemesi!

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site
  • Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı. Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı.
  • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

Lost Vape Orion 40W DNA Go Aio Pod Elektronik Sigara

Cihaza Kartüşü dahil değildir kartüşü ayrı olarak satılmaktadır.

Kayıp Vape Orion DNA Git Başlangıç Kiti, teknoloji vaping muhteşem başyapıt için kompakt, pod boyutlu yapısında bir zarif işlenmiş şasi içindeki Evolv gelişmiş DNA Git çip entegre modern gelişme olduğunu! Kayıp Vape Orion, gerçekten gerçek bir all-in-one veya AIO, pod sistemi oluşturmak için güzel gerçek karbon fiber veya Abalone detayları ile son derece dayanıklı bir alaşım kabuğu tezahürü detaylara kadar işleme ile inşa edilmiştir . Kayıp Vape Orion, Evolv'un özelleştirilebilir DNA Go yonga seti tarafından destekleniyor ve tamamen gelişmiş özelleştirilebilir ayarlamalar, güç düzenlemeleri ve Evolv'un bilinen çıkış modlarını koruyor. İlgili LED ışıkları ile duyarlı bir alt ayar düğmesi tarafından yönetilen Kayıp Vape Orion üç standart çıkışa sahiptir: Düşük (Beyaz Işık), Orta (Mavi Işık) ve Yüksek (Kırmızı Işık). Cihaza ilave işlev eklenir, Yeniden Oynat İşlevi, kullanıcıların gelecekteki ateşleme seviyesi için en son istenen çıktıyı tam olarak kaydetmelerini sağlar. Dahili Vape Orion 40W, cihazın altında bulunan gizli bir microUSB bağlantı noktasına sahip dahili 950mAh şarj edilebilir bir bataryaya sahiptir.

Kayıp Vape Orion 40W Pod Sistemi Özellikleri:

Dahili 950mAh Şarj Edilebilir Pil | ~ Şarj Başına 450 Puf

Gelişmiş Evolv DNA Go Kurulu

Maksimum Watt Çıkış: 40W

Yeniden İşlevsellik - Yeşil Işık

Üç Güç Çıkışı: Düşük (Beyaz), Orta ( Mavi ), Yüksek ( Kırmızı )

Sezgisel LED Işıklar - Uygun Mod Değerlendirmesi

Son Derece Duyarlı Ateşleme ve Ayarlama Düğmesi

3 mL Doldurulabilir Pod Kartuş Tasarımı

Her Pod, Pod Başına Yaklaşık 400 Puf

Tescilli Pod Kartuşunun Takılması

0,25ohm SS316L Orion Pod - Buhar Odaklı

0.5ohm SS316L Bobin Pod - Lezzet Odaklı

MTL Delrin Damla Ucu

Çift Ayarlanabilir Hava Akışı - Damla Ucunun Altında Bulunmaktadır

MicroUSB Port - Escribe ile Şarj ve Firmware Güncellemesi

Kısa devre koruması

Zayıf Pil Koruması

Sıcaklık Koruması

Düşük / Yüksek Direnç Koruması

İçerir:

1 Kayıp Vape Orion DNA Git

1 Kayıp Vape Orion Lanyard

1 adet MicroUSB kablosu

1 Öğretim Kılavuzu

Lost Vape
lostfogoriondna

Reviews

Write your review

Lost Vape Orion 40W DNA Go Aio Pod Elektronik Sigara

Kayıp Vape Orion DNA Go Starter Kit, muhteşem bir başyapıt için kompakt, pod boyutlu bir yapıda mükemmel işlenmiş bir şasi içinde Evolv'un gelişmiş DNA Go yongasını entegre eden, vaping teknolojisinin modern bir ilerlemesi!

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: