PIONEER4YOU IPV Refi Pod Elektronik Sigara

Pioneer4You iPV ReFi Başlangıç Kiti, öncelikle 1.2ohm NS Coil'leri ve entegre 400mAh şarj edilebilir pil kullanan bir aroma odaklı vape'ye odaklanan bir nikotin tuz santralidir.

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

PIONEER4YOU IPV Refi Pod Elektronik Sigara

Pioneer4You iPV ReFi Başlangıç ​​Kiti, öncelikle 1.2ohm NS Coil'leri ve entegre 400mAh şarj edilebilir pil kullanan bir aroma odaklı vape'ye odaklanan bir nikotin tuz santralidir. İPV Pod Sistemi, 400mAh'lik şarj edilebilir bir batarya ile eşleştirilir, vaping çevrelerinde de kalıcıdır. Buna ek olarak, iPV ReFi Pod Sistemi, günümüzün en iyi tuzlarının yoğun ve lezzetli bulutlarını oluşturmak için pil ile birlikte 1.2 NS bobini kullanır. Ayrıca, ReFi, çekmeli aktive etme mekanizması ve sezgisel bir LED pil ömrü göstergesi gibi bir dizi kaliteli özellik ile donatılmıştır. Mat siyah bir kaplamada tamamlanan iPV ReFi, görünüm ve işlevsellik açısından mükemmel bir kapsül sistemidir.

Pioneer4You iPV ReFi Pod Sistemi Özellikleri:

Boyutlar - 88 mm 29,1 mm x 16,6 mm

Ağırlık - 39g

Entegre 400mAh Şarj Edilebilir Pil

Voltaj Çıkış Modu: 3.2-4.2V

Pod Kapasitesi: 2.0mL

Direnç aralığı: 1.2ohms

Dayanıklı Çinko Alaşımlı ve Plastik Konstrüksiyon

Draw-Aktive Atış Mekanizması

Siyah mat kaplama

LED Pil Gösterge Işığı

Voltaj Kilitleme Koruması Altında

Aşırı Sıcaklık Koruması

Kısa devre koruması

MicroUSB Bağlantı Noktası

Siyah, Yeşil, Gümüş, Şampanya, Kırmızı, Siyah Yeşil, Mavi, Mor renklerde mevcuttur

İçerir:

1 iPV ReFi Pod Sistemi

1 Doldurulabilir Pod

1 adet MicroUSB kablosu

1 Garanti Kartı

1 Kullanıcı Kılavuzu

ipvrefipod

Ürün İncelemeleri