Rincoe Neso Pod Elektronik Sigara

Rincoe NESO Pod Sistemi, şık ve kullanışlı bir tasarıma, çoklu güvenlik korumalarına ve entegre 370mAh şarj edilebilir bataryaya sahip son derece gelişmiş bir portatif pod kitidir.

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Rincoe Neso Pod Elektronik Sigara

Rincoe NESO Pod Sistemi, şık ve kullanışlı bir tasarıma, çoklu güvenlik korumalarına ve entegre 370mAh şarj edilebilir bataryaya sahip son derece gelişmiş bir portatif pod kitidir. Rincoe Neso, elin mümkün olduğunca lüks olmasını sağlamak için yumuşak dokunuşlu kauçuk bir boya ile kaplanmıştır. Buna ek olarak, Rincoe Neso, tasarım yüzünü arzu edilen şekilde tutmak için gereksiz düğmelerle birlikte hareket ederek, aktif hale getirilir. Neso ayrıca, pil ömrünü korumak için ekranlı bir tasarıma sahiptir, bunun yerine sezgisel bir LED pil gösterge ışığını tercih eder. Ayrıca, Neso, uzun vaplama seansları için entegre 370mAh şarj edilebilir batarya ve batarya korumaları, alçak gerilim koruması ve bataryayı ve kovan ömrünü korumak için aşırı ateşlemeyi önlemek için 10 saniyelik bir kesmeyi içeren sayısız güvenlik özellikleri kullanmaktadır. Pod kartuş, günümüzün en iyi tuzları için optimize edilmiştir.

Rincoe NESO Başlangıç ​​Seti Özellikleri:

Boyutlar - 79,8 mm x 44 mm x 9,5 mm

Entegre 370mAh Şarj Edilebilir Pil

Voltaj Çıkışı Maksimum: 3.3V

Bobin direnci: 1.3ohm

2 mL Doldurulabilir Pod Kartuşu

Draw-Aktive Atış Mekanizması

LED Gösterge Işığı

Yumuşak dokunuşlu mat

10 Sn Kesim

Düşük voltaj koruması

Pil koruma

Kısa devre koruması

MicroUSB Bağlantı Noktası

Kırmızı, Mavi, Gri, Siyah renklerde mevcuttur

İçerir:

1 NESO Pod Sistemi

1 NESO Doldurulabilir Pod

1 MicroUSB Şarj Kablosu

1 Kullanıcı Kılavuzu

1 Garanti Kartı

1 Sertifika Kartı

Rincoe
rincoeneso

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri