Delirium Swiss Slim Pod Box Elektonik Sigara

Delirium Swiss Slim Pod Box Elektonik Sigara 1300mAh Batarya kapasitesi  4ml Likit Kapasitesine sahip  1.2ohm Coil yapısı.

149,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Delirium Swiss Slim Pod Box Elektonik Sigara

Batarya Kapasitesi: 1300 mAh

Atomizer Coil: 1.2Ω

Tank Kapasitesi: 4ml

Boyutları: Uzunluk 116 mm x Genişlik 56 mm x Kalınlık 16 mm

Delirium Swiss Slim Pod Box Elektonik Sigara Paket İçeriği:

1 × Delirium Swiss  Slim Pod Box 

2 × 4ml Atomizer Ünitesi

1 × USB Şarj Kablosu

1 × Kullanıcı Kılavuzu

Renk seçenekleri ektedir

Delirium Swiss Slim Pod Box elektonik Sigara kaliteli ve kullanışlı bir elektronik sigara modelidir.

Delirium
swisspod

Ürün İncelemeleri