Aspire Nautilus AIO Pod Elektronik Sigara

Aspire Nautilus AIO Pod Elektronik Sigara Pod Sistem  1000mAh batarya gücü 4.5ml kartüş kapasitesine sahiptir.

449,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Nautilus AIO Kit Elektronik Sigara

Yeni bir vape seti var - Aspire Nautilus AIO piyasaya sürüldü, yeni tasarım pod sistemi, ince ve şık. Aspire hayranıysanız veya Aspire'a dikkat ederseniz, Nautilus AIO Kit'in klasik vape Pod kitine benzediğini biliyor olabilirsiniz - Breeze 2. Burada Nautilus AIO ve Breeze 2 hakkında bir inceleme yapacağız.

Aspire Nautilus AIO Takımı

Aspire Nautilus AIO Pod Kiti, All In One kitleri piyasada daha popüler hale geldiği için, go stealth vaping için yapılmış, bu muhtemelen orada en iyisidir. Avucunuzun içine sığacak şekilde kolay taşınabilir bir şekil. Ayrıca bu cihazın tüm konsepti, orijinal meşhur Aspire Nautilus BVC bobinini cihazın ana parçası olarak geri getirmek ve size harika lezzetleri garanti etmektir.

Aspire Nautilus AIO, vaping olmadığında yanlışlıkla ateşlemenize yardımcı olan kilitleme anahtarına sahip olan bir yangın düğmesine sahip olduğu için Pod Kitlerinden farklıdır. Bu, vaping gerçek zaman vaping durumunu göstermek için ışık vaping olduğunda, LED ışığı ile yardımcı olur.

Aspire Nautilus AIO Başlangıç ​​Seti

Özellikleri ve özellikleri:

Boyut: 87,5 (H) x 37 (G) x 21 (T) mm

Çıkış watt: 12w

1000mAh dahili batarya

4.5ml meyve suyu kapasitesi

Taşımak için uygun

İle çalışmak için basit

Ayarlanabilir hava akımı sistemi

Kompakt ve Ergonomik Tasarım

Vape Suyu ve Nikotin Tuzu için BVC Bobini

Paket İçeriği:

1x Nautilus AIO cihazı

2x 1.8ohm Bobinler (Nic Sat için düzenli BVC & 1 için 1)

2x Ekstra O-ringler

1x Silikon conta

1x Mikro USB Kablosu

1x Garanti Kartı

1x Kullanım Kılavuzu

Aspire
aspireaiopod

Ürün İncelemeleri