Justfog Minifit Pod Elektronik Sigara

Justfog Minifit Pod Elektronik Sigara Pod Sistem | 370mAh | 1.5ml Kapasite

239,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Justfog minifit pod elektronik sigara , dahili 370mah pil ile çalışan ve 1,5 ml'lik yeniden doldurulabilir bir kapsülle birlikte gelen, kullanımı kolay bir taşınabilir vaping cihazıdır. Bu kapsül sistemi 3 noktalı akıllı pil göstergesine sahiptir. Pod, saf Japon organik pamuklu bir 1.6ohm bobin sistemi kullanır.

Özellikler:

Dahili 370mah pil

Pod kapasitesi: 1.5ml

Direnci: 1.6ohm

Sabit çıkış gerilimi

Güç açma / kapama fonksiyonu

Akıllı pil koruması

Mikro USB portu

Set içerir:

1 x MINIFIT batarya

1 x MINIFIT pod

1 x Mikro USB kablosu

JustFog
justfogminifit
4 Öğeler

Reviews

kalite 
yavuz
2018-12-11

Justfog Minifit

Justfog Minifit siparişi geçtim sitedeki yorumlara bakarak bugün elime ulaştı hızlı gönderi ve orjinal ürün için teşekkürler sizin gibi güvenilir site bulmak zor adamlar oyun hamuru gönderiyor.

kalite 
Eren
2018-11-29

hızlı teslimat

Sipariş verdim 1 gün sonra elime ulaştı çok güzel şık ve küçük bir cihaz duman kalitesi ve verdiği aroma tadıda gayet iyi bukadar iyi olcağını beklemiyordum tavsiye ederim.

Write your review

Justfog Minifit Pod Elektronik Sigara

Justfog Minifit Pod Elektronik Sigara Pod Sistem | 370mAh | 1.5ml Kapasite

Write your review