Aspire Breeze 2 AIO Pod Elektronik Sigara

Aspire Breeze 2 AIO Pod Elektronik Sigara Pod Sistem  1000mAh batarya gücü| 2.0ml - 3ml likit kapasitesi

449,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Breeze 2 AIO Kit Elektronik Sigara

Aspire’dan esinlenerek üretilen Esintisiz AIO (All In One) cihazı geliştirilmiş bir dolum yöntemiyle yeniden tasarlandı. Breeze 2'yi yeni özellikler ve yeni bir pod stili sistemi ile tanıtmak. Aynı kompakt ve ergonomik tasarım, ancak 2 ml'lik e-meyve suyu veya biraz daha büyük bir 3ml'lik versiyonu barındıran daha kullanışlı bir kapsül sistemi. Hala ergonomik bir tasarıma sahip ve hala tutması rahat. Ayrıca lezzetli bir vape sağlayan mükemmel U-teknoloji bobin teknolojisini de koruduk.

Mikro USB portu üzerinden şarj edin. Maksimum şarj akımı 800mA'ya kadar ulaşabilir. USB kablosu takıldığında Breeze 2 gösterge ışığı üç kez mavi ve turuncu yanıp söner.

Kit İçeriği

1 * Esinti 2 cihaz / 2 * Bobinler (1 * 1.0Ω / 1 * 0.6Ω) / 4 * Ekstra O halkaları / 1 * Silikon conta / 1 * Mikro USB Kablosu / 1 * Garanti Kartı / 1 * Kullanım Kılavuzu

Aspire
STP1155861836
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri