Joyetech TEROS Pod Elektronik Sigara

TEROS’ta 2ml kapasiteli, sezgisel bir tasarıma sahip doldurulabilir kartuş kullanılmıştır. 480mAh dahili batarya ile güçlendirilmiş cihazın gösterge ışıkları sayesinde pil durumunu kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

Joyetech TEROS Pod Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı Çekiş esnasında aktif hale gelen ateşleme mekanizması ile bir all-in-one pod sistemi olan Joyetech TEROS karşınızda. ECO teknolojisi ile güçlendirilen cihaz uzun süreli bir kullanım ömrü sunar. Cihaz üzerinde herhangi bir ateşleme tuşu yoktur. TEROS’ta 2ml kapasiteli, sezgisel bir tasarıma sahip doldurulabilir kartuş kullanılmıştır. TEROS’un termokromik ve fotokromik kaplaması sayesinde cihazın rengi gün ışığına ve çevre sıcaklığına bağlı olarak değişir. 480mAh dahili batarya ile güçlendirilmiş cihazın gösterge ışıkları sayesinde pil durumunu kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Şık, basit ve çok yönlü bir pod mod olan TEROS daima yanınızda taşıyabileceğiniz bir cihazdır. Paket İçeriği 1 * TEROS Batarya

2 * TEROS Kartuş

1 * USB Kablo

1 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

1 * Uyarı Belgesi Ürün Detayları Boyut: 90.0*29.0*12.0mm

Ağırlık: 57.5g

E-likit kapasitesi: 2.0ml

Çıkış modları: 1.85V sabit voltaj 

Batarya kapasitesi: 480mAh

Renkler: Gümüş, Siyah, PC1 (beyaz-pembe), PC2 (sarı-kırmızı), TC1 (kırmızı sarı), TC2 (mor-kırmızı)

PC= Fotokromik, TC= Termokromik Taşınabilir & Kompakt Pod TEROS, Joyetech tarafından sunulan ilk portatif pod sistemidir. Kompakt boyutu sayesinde taşınması oldukça kolaydır.

Yenilikçi ECO Teknolojisi Özel Joyetech ECO teknolojisi sayesinde batarya ömrü büyük ölçüde (neredeyse iki katı) artırılabilir. 

Renk Değişimi TEROS cihazında gün ışığına ve sıcaklığa bağlı olarak renk değişimine olanak tanıyan termokromik ve fotokromik kaplama kullanılmıştır.

Tuşsuz Kullanım

TEROS’un sahip olduğu hava basıncı sensörü sayesinde pod sistemi hiçbir ateşleme tuşuna ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Kolay Dolum

TEROS pratik bir dolum sistemi benimsemiştir. Cihazın yan kısmında yer alan kapağı açtıktan sonra likitinizi kartuşa doldurabilirsiniz.

2ml Kapasite & TPD Uyumlu

Yan kısımdan dolum işleminin yapılabildiği TEROS cihazı TPD uyumlu olarak 2ml likit kapasitesine sahiptir.

atarya Göstergesi

Batarya seviyesinin yüksek olduğu durumda gösterge ışığının rengi yeşildir ve ışık sürekli olarak yanar. Batarya seviyesinin düşük olduğu durumda ise kırmızı ışık sık bir şekilde yanıp söner.

Şarj

TEROS’u USB kablo ile bir bilgisayara veya şarj cihazına bağlayarak şarj edebilirsiniz. Cihaz tamamen şarj olduğunda göstergeışığı söner.

STP1083956042
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri