Eleaf iWũ Pod Elektronik Sigara

700mAh Pil Kapasitesi | Pod Sistem | 2ml Likit Kapasitesi

449,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iWũ Pod Elektronik Sigara

Eleaf iWũ, ağız parçasını gizlemenize olanak veren koruyucu oyuk kapak tasarımı ile şık bir şekilde tasarlanmış yeniden doldurulabilir kapsül sistemidir. Pod, yenilikçi ve sızıntı yapmaz bir yan dolgu çözümüne sahiptir ve 2 ml e-sıvı tutabilir. İWũ, teneffüs ettiğinizde otomatik olarak başlayan düğmesiz özelliği için oldukça basittir. 700mAh dahili batarya ile paketlenmiş olan iWũ, oldukça küçük boyutlu ve ultra portatiftir. Nikotin tuzları için özellikle kapsül içinde bulunan 1.3ohm bobini kullanılarak optimize edilmiştir. Ultra kolaylık ve taşınabilirlik sunan Eleaf iWũ, hareket halindeyken ya da sadece kullanımı kolay bir pod vape arayanlar için en iyi seçenektir.Eşsiz Kapaklı Şık Tasarım
İWũ, koruyucu oyuk kapaklı bir tasarıma sahip, şık tasarımlı bir kapsül sistemidir. Kapak, ağızlığı gizlemenize ve korumanıza izin veren geri çekilebilir.Düğme yok. 
İWũ, düğmesiz tasarımı için kullanımı oldukça basittir. Nefes aldığınızda, otomatik olarak başlatır.


STP1342170916
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri