Aspire Breeze 2 Pod Elektronik Sigara Kartüşü 1 Adet

JUSTFOG C601 Pod Elektronik Sigara Kartüşü 1 Adet

49,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Breeze 2 Pod Elektronik Sigara Kartüşü 1 Adet

Breeze 2 Pod, 3 ml'lik E Sıvı kapasitesi ve yumuşak bir lezzet ve hacimli bir vape için benzersiz U-teknoloji bobin teknolojisini kullanan bir direnç ile birlikte gelir.

Aspire bu nedenle Breeze 2 AIO Kiti için özel olarak üretilmiş bir Pod sunuyor . 

Aspire Breeze 2 tanklarının 3ml kapasitesini harekete kapsüllere sahip, sadece batarya kullanımına klibi gelir.

Çıkarmak için kartüşün her iki tarafına basın. 

ilk Breeze kitinde olduğu gibi, bu yeni versiyon U-Tech Breeze 0.6ohm dirençlerini kullanıyor. 

Vape, U-şekilli rezistans odasını geçmekte ve inhale edilmeden önce Kanthal'deki bobinden iki kez geçmektedir.

Bu tamamen yeni hava akımı performansı, benzersiz vape ve olağanüstü lezzet oluşturulmasını sağlar.

JustFog

Ürün İncelemeleri