POD Elektronik Sigara

Pod sistem elektronik sigara modelleri, yeni nesil salt nikotin kullanan hazır kartüş hazneli veya doldurulabilir likit hazneli modeller olarak ikiye ayrılır. Ufak boyutlar da tasarlanmış Pod sistemler kullanım kolaylığı ve göze hitap eden şirin  tasarımları ve modelleri ile kullanıcıların deneyimine sunulmuştur. Pod Elektronik Sigara Modellerinin en güzel özellikleri hem boyut olarak ufaktır ve kolayca taşınabilir hafif yapılıdır.Yedek pod kartüşünü çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.                      

POD Elektronik Sigara

Active filters

Nasty Provape Special Edition Pod Elektronik Sigara

599,90 ₺

Nasty Provape Special Edition Pod Elektronik Sigara Bademli Meyve Suyu ProVape Seti, 350mAh\'lik bir bataryaya sahip olan ve en iyi% 70\'lik VG sıvıları ile kullanılan bir pod sistemi vaping cihazıdır.Aliminyum özel tasarım kutusuna bayılacaksınız. Kutu içeriğinde 1 adet boş kartüş , 1 adet likit doldurma sıvı şişesi içi ağzına kadar dolu , 1 adet cihaz üzerinde dolu kartüş..

MYLÉ Pod

599,90 ₺

MYLE Buharı kapalı sistem başlangıç ​​kiti, hepimizin beklediği JUUL\'un rakibidir. Bir 0.9mL kapsül (JUUL\'un 0.7mL\'sine kıyasla)% 5 nikotinle harika tatlara sahiptir ve yaklaşık 240 çekim kullanılır (yaklaşık olarak). Başlangıç ​​paketi MYLE kartuşları : Yaz Çileği, Tropikal Mango, Mighty Nane ve Cubano. MYLÉ Pod hazır kullan at bir sistemdir hazır kartuşları takarak kullanabilirsiniz.