Kendo Vape Cotton Gold Edition %100 Organik Pamuk

En iyi Aroma Tadı
69,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kendo Vape Cotton Gold Edition %100 Organik Pamuk Özellikleri 

- %100 Organik
- Ağartılmamış
- En İyi Aroma Tadı
- Isıya Dayanıklı
- Kokusuz
- Yerleştirmesi kolay
- Üstün Emilim
- 2 Kat Üstün Ömürlü
- Kullanıma Hazır
- Kaynatma GerektirmezNeden Kendo Vape Cotton?

Çeşitli test süreçleri ve deneyler sonucu, sert vapers, organik vape pamuğun alabileceğiniz en kaliteli vaping pamuğu olduğu kanıtlanmıştır. Pamukumuzun, diğer pamuk gibi kolay yanmayacağı için ısıya dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır.

Kendo Vape Cotton'un 2 kat daha iyi e-suyu emilimi olduğu için, pamuk artık kuru kalmadan yüksek voltajlarda uzun çekimler yapabilirsiniz.

Vapers, tadı değiştirmek için eski pamuğu yeni bir pamukla değiştirmek zorunda kalmaz, çünkü Kendo Vape Cotton, veterinerlerin tadı kolayca değiştirmesine izin veren düşük aroma tutma özelliğine sahiptir.

Pamuk sık sık değiştiriliyor mu? Pamuğumuzun diğer pamuklardan 2 kat daha uzun süreceğinden endişelenmeyin! (Vapers tarafından kanıtlanmış!)

Daha fazla bilgi
Kendo Vape Cotton% 100 ağartılmamış ve tatsızdır. Bu nedenle, bu organik vape pamuğunda hiçbir ağartma maddesi kullanılmadığı için herhangi bir pamuk tadı tadamayacaksınız.

Pamuk standartlarımız Malezya Standart ve Endüstriyel Araştırma Enstitüsü (SIRIM) tarafından, Malezya Hükümeti tarafından standartlar ve kalite için emanet edilen bir organizasyonun yanı sıra, Tarımsal Tarım Bakanlığı altında Malezyalı bir hükümet kuruluşu olan Malezya Tarım Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (MARDI) tarafından test edilmiştir. ve Agro Tabanlı Sanayi, pestisit kalıntı ve ağartma maddesi izleri bulmamıştır.

Her zaman kullanıma hazırdır, kaynatma gerekmez! Bu üstün kaliteli organik vape pamuğu, sıradan yüz pamuklarından çok farklı!

STP1130738890
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri