Ovale Confort 8ml Likit Kapasitesi Elektronik Sigara

Ovale Confort 8ml Likit Kapasitesi Elektronik Sigara 1 Adet 18650 Pil  8ml Likit Kapasitesi 

399,90 ₺
179,90 ₺ 220,00 ₺ kazanın
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Teknik özellikler:

- Malzeme: Alüminyum. Cam için tank
- Boyama tekniği: Elektrokolasyon
- Ağırlık: 170 g
- Tank: 8 ml
- Akü: 2200 mAh (gerçek); İsteğe bağlı 3500 mAh (gerçek). BM / DOT 38.3 maksimum güvenlik için sertifikalı
 en iyi performans ve dayanıklılık atomizer için otomatik performans uyarlamalı
 elektronik anakart en son nesil 

Ovale
STP1161465386
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün:

Ürün İncelemeleri