One Hit Wonder My Man 100ml Elektronik Sigara Likiti

One Hit Wonder My Man 100ml Elektronik Sigara Likiti Vanilya, Çilek, Çikolata dondurma aromalı.

149,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

One Hit Wonder - My Man 

 

Vanilya. Çilek. Çikolata. Hepimizin çok sevdiği bu zengin aromaların ustalıkla bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş My Man, her nefeste alacağınız farklı tatlar ile sizi etkileyecek.  

 

VG/PG oranı: 80/20% 

Aroma Profili: Vanilya, Çilek, Çikolata 

Paket İçeriği:
1 x 6 oz. (100 mL) My Man sıkmalık şişede
Napolitenli Dondurma Lezzeti
2 x boş 15 ml şişe

80/20 VG / PG Oranı

%100 ABD'de yapılmıştır
Made with TruNic 2.0 Nicotine Salts

STP1229442820
7 Öğeler

Bilgi kartı

ML
100ml
VG / PG ORANI
80VG/20PG
Yeni ürün

Reviews

kalite 
sevgi
2018-11-05

Hızlı kargo

dün sipariş ettim bugün elime ulaştı orjinal ürün

kalite 
Hilmi
2018-11-05

Hızlı teslimat

indirim vardı indirime denk geldim 3 tane aldım başta tereddüt ettim telefonla görüştüm orjinal çıkmazsa paranız iade dediler ürünler elime ulaştı orjinallik doğrulaması yaptım ürünler orjinal ve yeni üretim tarihli teşekkürler

kalite 
naci
2018-11-05

Çok güzel bir tad

Arkadaşım önerdi çok tutulan bir likit olduğunu söyledi gerçekten denediğime değdi iyiki almışım ürün orjinal tebrikler elektroniksigara.net.tr

kalite 
burhan
2018-11-05

Güvenli Alışveriş

Sipariş verdim kapıda ödemesini yaptım orjinallik doğrulaması yaptım ürün orjinal teşekkürler

kalite 
serhan
2018-11-05

Enfes Tad

Bugüne kadar içtiğim en güzel likit diyebilirim güvenli ticaret için teşekkürler ürünler orjinal arkadaşlar tavsiye ederim.

Write your review

One Hit Wonder My Man 100ml Elektronik Sigara Likiti

One Hit Wonder My Man 100ml Elektronik Sigara Likiti Vanilya, Çilek, Çikolata dondurma aromalı.

Write your review