One Hit Wonder Magic Man 100ml Elektronik Sigara Likiti

One Hit Wonder Magic Man 100ml Elektronik Sigara Likiti 80/20 VG / PG Oranı Şekerleme, Meyve, Karpuz , jelibon aromalı

99,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site %100 Müşteri Memnuniyeti En Güvenli Site
  • Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı. Kapıda Nakit yada Kredi Kartı ile ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde İstanbul içi KURYE ile gün içinde teslimat imkanı.
  • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

One Hit Wonder Magic Man 100 ml E-Likit

One Hit Wonder en yeni ürününü gururla sunar- Magic Man! Aralarında müthiş bir denge bulunan meyve aromalarının tatlı karpuzlu jelibon aroması ile karıştırıldığı bu ürünü kullanırken favori şekerlemelerinizden bir avuç yiyormuş gibi hissedeceksiniz.  

VG/PG oranı: 80/20% 

Aroma Profili: Şekerleme, Meyve, Karpuz , jelibon aromalı

STP1021425066
9 Öğeler

Bilgi kartı

ML
100ml
VG / PG ORANI
80VG/20PG
Yeni ürün

Reviews

kalite 
Kamuran
2018-12-10

güzel fiyat kaçmaz

Ürünler geldi orjinal ve fiyat gayet makul bu fiyata orjinal bulmak zor tebrikler elektroniksigara.net.tr başarılarının devamını dilerim umarım aynı ticari ahlakla devam edersiniz.

Write your review

One Hit Wonder Magic Man 100ml Elektronik Sigara Likiti

One Hit Wonder Magic Man 100ml Elektronik Sigara Likiti 80/20 VG / PG Oranı Şekerleme, Meyve, Karpuz , jelibon aromalı

Write your review