One Hit Wonder Mini Muffin Man 100ml Elektronik Sigara Likiti

One Hit Wonder Mini Muffin Man 100ml Elektronik Sigara Likiti  Çilek, Tarçın, Muffin aromalı.

149,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Mini Muffin Man 

 

Olgun çilek ve sıcak tarçınlı muffin aromalarından oluşan eşsiz bir karışım. Mini Muffin Man e-likidini içinize çektiğinizde hissedeceğiniz mükemmel çilek aromasını arka planda tarçınlı muffinin aroması takip edecek.  

 

VG/PG oranı: 80/20% 

Aroma Profili: Çilek, Tarçın, Muffin


  • 1 x 100mL Plastik Şişede Muffin Man
  • 2 x boş 10ml plastik şişe
  • 80/20 VG/PG
  • 100% made in the USA

STP1536301810
10 Öğeler

Bilgi kartı

ML
100ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Reviews

kalite 
zeki
2018-12-09

One Hit Wonder Mini Muffin Man

Uzun süredir beklediğim bir likitti hiç bir yerde bulamadım sonra bu sitede gördüm baktım indirime girmiş dedim kesin orjinal değildir aradım telefonla kurye ile teslim edelim açıp bakın kontrol edin daha sonra ücretini ödersiniz dediler kontrol ettim orjinal güvenli ticaret teşekkürler sözünüzde durduğunuz için.

Write your review

One Hit Wonder Mini Muffin Man 100ml Elektronik Sigara Likiti

One Hit Wonder Mini Muffin Man 100ml Elektronik Sigara Likiti  Çilek, Tarçın, Muffin aromalı.

Write your review